1 / 7
TRX professional remeni za vezbanje
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.02.2023 08:52

Куманово / Куманово

Se prodavaat novi ,voopsto nekoristeni remeni .Sleduva komplet pakuvanje sose upastva i dvd disketa . Kont tel 077640908 i na viber 078826005

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Фитнес реквизити

Се продава од:

xxxxxx
Потврден огласувач
070
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам