1 / 6
SPYDER ski jakna bukvalno nova XXL
5.000 МКД
Цената не е фиксна
21.03.2023 15:32

Карпош / Скопје

Original vintage Spyder jakna nosena 2-3 pati, skladirana i zaboravena. Moze da se konvertira vo elek i ima vodootporen indeks od 20,000 mm.
Ja prodavam poradi velicinata. Kontakt na telefon ili viber, moze da se vidi vo sekoe vreme. Prostor za dogovor bez problem.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Се продава од:

Luka
Потврден огласувач
072593234
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам