1 / 5
Prodavam bebesko krevetce i dusek
4.900 МКД
06.02.2023 10:35

Битола / Битола

Prodavam bebesko krevetce od enci menci i dusek za bebe perdormire,
https://perdormire.mk/portfolio-items/bambino-rosa/?portfolioCats=36%2C32%2C30%2C31

Cena za krevetceto 4900 den.
Cena za dusekot 3900 den.

Odlicno socuvani, skoro novi , koristeni mal period.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
072252433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам