1 / 6
Prodavam DELL Laptop i5, 15.6inch, 4gb ram, 500gb HDD
14.000 МКД
25.10.2022 20:40

Гази Баба / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Mnogu sochuvan, bez nikakvi zabeleski. Raboti odlichno.
DELL Inspiron 15 - 3000 series
Процесор: Intel i5 - 5200U CPU 2.20 GHz
RAM: 4GB
Графичка: Nvidia GEFORCE 820M + Intel® HD Graphics 5500
Хард диск: 500GB
Екран: 15,6 inch
Windows 10 Pro Instaliran

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

VIktor
Потврден огласувач
076703895
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам