1 / 1
masina za plocki so laser
5.500 МКД
Цената е фиксна
Денес 09:53

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

masina za plocki so Laser 60 cm 5500den
masina za plocki so laser 80 cm 6000den
masina za plocki so laser 1m 7000den
masina za plocki so laser 1.2m 8000den

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

universal alat
Потврден огласувач
070491492
Испрати Е-маил до огласувачот

crevo za Kompresor 15metra

1000 МКД

zirafa

9000 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам