1 / 6
USNA HARMONIKA --PIANITA + HERO
1.200 МКД
Цената не е фиксна
24.10.2022 00:08

Велес / Велес

Испраќам по карго    

Pianita --ispravna kako od prviot den
stara e preku 40 godini --zachuvana maksimalno-1300 den
usna harmonika HERO -- nema prsnati glasovi --400 den..
dvete zaedno za 1200 den.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
078399648
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам