1 / 12
SensoGlove kozena narakvica so senzori
111 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.11.2022 14:05

Прилеп / Прилеп

SensoGlove kozena
narakvica so senzori
na prsti i displej 3000 den.

Mini i trener za golf 4000

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

makedon
m_zeroski@yahoo.com
Потврден огласувач
079 22 20 10
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам