Rig
500 €
Цената не е фиксна
17.10.2022 11:16

Гази Баба / Скопје


SE PRODAVA KOMPLETEN RIG
RX 470 X3 4 GB
RX 470 X1 8 GB
RX 580 X1 4GB

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Deni
Потврден огласувач
070376316
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам