1 / 1
Komleti maticni CPU i RAM 8gb so 12 slotovi
10.600 МКД
15.10.2022 14:54

Гази Баба / Скопје

Prodavam novi nekoristeni kompleti maticni so CPU i RAM 8gb so moznost za priklucuvanje na 12 graficki

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

mirko
Потврден огласувач
078404405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам