1 / 1
Maticni komplet so CPu i 8gb RAM so 8x usb slotovi
8.600 МКД
Цената е фиксна
15.10.2022 14:51

Гази Баба / Скопје

Prodavam novi nekoristeni kompleti maticni ploci so CPU i RAM 8gb idealni za 8 graficki karti od bilo koj model.
Plocite se ekstremno brzi, za 2 sekundi vleguva vo operativen sistem

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

mirko
Потврден огласувач
078404405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам