1 / 2
Napojuvanja 2000w 90+ Gold
10.600 МКД
Цената е фиксна
15.10.2022 14:48

Гази Баба / Скопје

Prodavam novi neotpakuvani napojuvanja 2000w so poveke 20x 6+2 pinski izlezi
Podrzuvaat bez nikakov problem 5 karti 3080 ili 3090ki ili 8 karti 6800ki

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

mirko
Потврден огласувач
078404405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам