1 / 1
Rajzeri S009
350 МКД
Цената е фиксна
15.10.2022 14:44

Гази Баба / Скопје

Prodavam novi nekoristeni neotpakuvani rajzeri S009 kako na slikata

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

mirko
Потврден огласувач
078404405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам