1 / 3
Teniski reket
500 МКД
12.10.2022 14:26

Гази Баба / Скопје


Se prodava detski teniski reket pro
Komplet so topcinja
Socuvan
Pogoden za deca nad 8 godini
Sredna golemina
Cena 500denari


Prakjam i po kargo

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Martina
Потврден огласувач
078587499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам