1 / 4
Magnet Fender Mesquite Humbucking za akusticna gitara
3.000 МКД
11.10.2022 08:07

Велес / Велес

Продавам магнет Fender Mesquite Humbucking за акустична гитара во одлична состојба. Подобен за снимање во студио и настапи во живо.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Се продава од:

Дарко
Потврден огласувач
078366605
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам