1 / 2
Chia miner 324 plots
1.000 €
01.12.2022 09:55

Гази Баба / Скопје

Cpu i5 3470
Ram 12gb
Gpu GT 430
Hdd 9x4TB
Moze i zamena ponudete

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
078212567
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам