1 / 5
Boshammer 2 operacii profi odlicen
3.000 МКД
Цената е фиксна
30.11.2022 08:41

Автокоманда / Скопје

Boshammer 2 operacii donesena od Germanija odlicno socuvana. Professional original. Proba na lice mesto . Prakam i po kargo niz cela Mk .

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

Stevce
Потврден огласувач
070618058
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам