1 / 1
Se prodava zemjiste pogodno za FOTOVOLTAICI
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.10.2022 13:00

Пробиштип

Квадратура:

18000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava zemjiste pogodno za postavuvanje na fotovoltaici so povrsina od 18.000m2. Se naoga vo atarot na seloto Puzderci, Probistipsko. Na samo 2km od zemjisteto ima nekolku transformatori za struja. Informacii na 076 220 166

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076220166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам