1 / 3
Креветче
3.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

20.11.2022 07:14

Ѓорче Петров / Скопје

Се продава транспортно креветче/ игрална Moni со душек кој се расклопува, многу малце користени.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Се продава од:

Љубица
Потврден огласувач
075498186
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам