1 / 3
Reket za tenis Head Radical MP
5.000 МКД
Цената не е фиксна
16.01.2023 16:55

Кочани / Кочани

Prodavam reket za tenis HEAD Radical MP

-295gr nenapleten
-98 inchi glava
-Grip L3

Reketo e koristen dve sezoni i sekogash e igran so zashtitna lenta (head). Ima normalni zabeleshki od igranje. Nema puknato ili skrsheno. Napleten e pred eden mesec so nov shpan head.

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Simon
Потврден огласувач
077492358
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам