1 / 3
burinja plasticni
300 МКД
Цената не е фиксна
20.09.2022 18:32

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam burinja plasticni.
Plavo novo(продадено),
belo od med 40 л.- 300 ден.
20л. - 200 ден.

t. 076 913 947

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Duki
Потврден огласувач
078408704
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам