1 / 6
American Akita Amerikanska, Америчка Акита Американска
1 €
19.09.2022 01:00

Куманово / Куманово

Zenka Americke Akite
Stara 3,5 meseci
Kompletna dokumentacija (cip, pasos, pedigre)
Vrhunski roditelji
Moguca dostava
Odgajivacnica "The Number Of The Beast"
Srbija, Vranje
Info 381641959283 Viber, WhatsApp

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
381641959283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам