1 / 1
KANARINKI
По Договор
08.11.2022 18:26

Куманово / Куманово

Ima povekje kanarinki i se prodavaat komplet site po 600 den a poedinecno giprodavam kanarinkive po 800 den nekoi se lanski i nekoi se vedeni ovaa godina a gi ima vo slednive boi 2 se topaz i bakarki 2 ima i zeleni 2 i prezemenja i viduvanje na lice mesto

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

vice
Потврден огласувач
077676280
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам