1 / 1
Земјиште во пробиштип
По Договор
28.10.2022 19:11

Пробиштип

Квадратура:

10 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продаваат повеке парцели на земјиште во Пробиштипско во месноста
Три круши Нива од 2224м2
и во месноста
Дебели рид
1.Лојзе 1045м2;
2.Нива 2229м2
3.Пасишта 1150м2
4.Нива 2758м2 .
Со имотен лист
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
078319439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам