1 / 1
Градежно земјиште
По Договор
15.11.2022 15:22

Пробиштип

Квадратура:

2387 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава градежно неизградено земјиште во Пробиштип во Калниште
2387м2 на убава локација со можност за градење стамбена зграда или кука

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

boris
Потврден огласувач
078319439
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам