1 / 1
PRODAVAM SREDSTVO ZA CISTENJE NA PLASTIKA!!
По Договор
10.11.2022 09:20

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

PRODAVAM SREDSTVO ZA CISTENJE NA SEKAKOV VID PLASTIKA, (PLOCKI,PVC,)
PAKUVANJE 10KG
CENA POVOLNA

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Samir
Потврден огласувач
078212264
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам