1 / 12
Prodavam Kanarinci basteri
1.500 МКД
Денес 12:00

Куманово / Куманово

Prodavam kanarinci slavujari bakarci malino lipohrom maški 1500 ženski 1000 basteri 4000 denara od ovaa godina

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Птици

Се продава од:

princ
Потврден огласувач
078385283
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам