1 / 5
Rigovi so osum karti ASUS gtx 1660 ti
По Договор
04.12.2022 08:51

Автокоманда / Скопје

Prodavam 2 mining rigovi so po 8 karti Asus Tuf-Gtx 1660 ti -T6G . Eden vadi 251mh/s - 552w
Rigovite se koristeni 5 meseci . Se uste se pod garancija

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Dalibor
Потврден огласувач
078253168
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам