1 / 2
Packard Bell EasyNote TJ75
4.500 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
09.03.2023 17:48

Гази Баба / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i3

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Dobro socuvan lap top PackardBell Easy Note TJ75 so i3 procesor na 2,2 ghz so 4 gb ram i 160gb hdd 15,6 led ekran HDMI

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Makedonka
Потврден огласувач
072260708
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам