1 / 3
Pijano Riga
1.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.10.2022 14:47

Велес / Велес

Se prodava pijano Riga, Racna izrabotka, izraboteno vo Litvanija. Pijanoto ne e koristeno nikogas I e kako novo. Ve molam Bez Zameni.
Informacii SAMO na 071200799 Ema

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078338788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам