1 / 8
Weimaraner
По Договор
17.09.2022 13:00

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Се продаваат 7 убави и мили кученца од раса Weimaraner со педигре од татко Ambasador и мајка Arya со врвно потекло.

3 машки
4 женски

Вајмарски птичар е голема раса на ловечки кучиња која поради кратко крзно може да се чува и како домашен миленик.

Родени на 08.08.2022

Резервација 070 334 174

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

Nela
Потврден огласувач
070334174
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам