1 / 9
BMW 530 X-DRIVE 258 HP 2011 G
17.999 €
Цената не е фиксна
29.11.2022 09:48

Илинден / Скопје

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2023

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

BMW 530 XDRIVE 258 HP 2011GODINA 12 MESEC
FULL OPREMA KEYLESS GO,NAVI,PARK KAMERA PANORAMA KROV ALU I MNOGU DRUGA DOPOLNITELNA OPREMA ODLICNA SOSTOJBA,REGISTRIRANA SO ZELEN KARTON

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Nadja
Ilinden-Kadino selo
Потврден огласувач
078448842
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам