1 / 1
Bobcat miner 300 helium
350 €
Цената е фиксна
10.11.2022 02:20

Гази Баба / Скопје

Prodavam bobcat miner bidejki nemam lokacija za postavuvanje

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од: Претпријатие

Akvamatik Skopje
Ул. 516 бр. 5
Потврден огласувач
078911900
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам