1 / 6
Se prodava Notebook Dell G15 gaming Ryzen7
60.000 МКД
21.11.2022 17:35

Гази Баба / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

AMD Ryzen 7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava Notebook Dell G15 gaming Ryzen7 ne koristen nov seuste e pod garancija.
Memorija: 16Gb, 2 x 8 Gb, DDR4, 3200MHz
Hard Disk: 512GB, M. 2,PCle NVMe, SSD
Grafichka:NVIDIA GeForce RTX 3060, 6Gb GDDR6, 3 DP, HDMI
Boja: Phantom Grey with speckles
Procesor:AMD Ryzen 7 5800H Mobile (20Mb total cache, 8 cores, 16 threads)
Kupen od Anhoch.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
071330382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам