1 / 5
Se prodava Audi A6
1.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 21:23

Аеродром / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava Audi A6 diesel ,motor 2.5
Smeneto filter ulje,,amortizacija,
Registiran do juni 2023,
Sitni karoseriski zabeleski,
Moze zamena so vasa doplata ,

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ana
Потврден огласувач
070355979
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам