1 / 10
SSANGYONG REXTON 2007 GOD 2.7 HDI 4X4 ODLICEN
3.750 €
4.200 €
20.09.2022 20:13

Аеродром / Скопје

Марка:

Ssangyong

Модел:

REXTON

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

121 kw / 165 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam ssangyong rexton 2007 god 2.7 ndi vo perfektna sostojba so mercedes - ml 270 motor
Dcipot e so golemo nivo na oprema motor menjac podvozje vo perfektna sostojba taka da toj sto ke go zeme za mali pari ke si vozi mnogu luksuzno vozilo
Napomena cenata e fiksna ne se javuvajte da prasuvate za posledna cena i za toa sto e veke naposano

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marjan
Потврден огласувач
070250909
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам