Плац во Маврово
100.000 €
12.08.2022 14:43

Маврово и Ростуша / Гостивар

Квадратура:

628 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

Плацот се наоѓа покрај патот од горната страна, има одлична позиција и важи за многу атрактивна локација во Маврово

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Урбан Инфинити
Кисела Вода
Потврден огласувач
+38979333103;+38977883002
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам