1 / 10
PEUGEOT 2008 1.6 eHdi 2015
9.990 €
23.09.2022 13:34

Аеродром / Скопје

Марка:

Peugeot

Модел:

2008

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

68 kw / 92 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

⭕ SE PRODAVA ⭕
PEUGEOT 2008 1.6 eHDI 2015 GODINA
- Cena : 9990€
- 125000km
- Digital cockpit
- LED Napred i Pozadi
- Bi - xenon farovi
- ABS + ESP + ASC
- Android Navigacija(SD Card, Aux, bluetooth)
- Parking senzori
- Perla boja
- Adaptiven Tempomat
- Senzor za dozd
- Senzor za svetla
- Auto-hold

Povekje info na:
071560925 Kristijan

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
071560925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам