1 / 1
SET FOR SURVIVAL 4 in 1 “TROPHY MASTER”
1.600 МКД
Цената е фиксна
07.08.2022 10:37

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

SET FOR SURVIVAL 4 in 1 “TROPHY MASTER”
Specifications:
Brand: Master Trophy
Model: Multi-tool.
- Handle 12cm.
- Skull duster 10cm. length and 3 mm. thick
- Small knife 10.5cm. thickness 3mm.
- Large knife 12sm.tolschina 3mm.
- The saw is 18cm long and 1.4mm long.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071-580-260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам