1 / 1
RAMBO FIRST BLADE 2
1.999 МКД
Цената е фиксна
13.09.2022 22:34

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

RAMBO FIRST BLADE 2
-VKUPNA DOLZINA : 39.5 cm
-DOLZINA NA SECILO : 25 cm

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
071-580-260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам