1 / 3
монтажни куќи контејнери
2.999 €
29.09.2022 19:03

Аеродром / Скопје

6x2,5=15m2
2999 evra
075421491
info steelhouse.mk na facebook

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

steelhouse.mk
Потврден огласувач
075421491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам