1 / 5
Se prodava klarinet Bufet Evete
750 €
06.08.2022 14:01

Велес / Велес

Klarinetot e svadbarski i e vo odlicna sosotojba. So nego odat 2 pifli (Vandoren Paris), piski (Vandoren Paris), kozici i kuferce za nego. Klarinetot e malku koristen i e dobro socuvan.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Се продава од:

Trajche
Потврден огласувач
077854003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам