1 / 5
Se prodava poloven klarinet
200 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 12:12

Велес / Велес

Klarinetot e vo ispravna sostojba.
Ima novi kozici i piska (Vandoren Paris).
So klarinetot odi i kuferce za nego.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Дувачки инструменти

Се продава од:

Trajche
Потврден огласувач
077854003
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам