1 / 10
HONDA CB125F 2017
1.800 €
1.900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.09.2022 19:38

Аеродром / Скопје

Марка:

Honda

Вид:

Спортски

Година:

2017

Модел:

CB125F

Километри:

25000

Одличен градски мотор со потрошувачка од 2.3 l/100km, сменето гуми, ѕвезди, ланец, плочки (напред) и гуртни (назад).
Втор сопственик, 28700km.
Моторно масло менувано еднаш годишно и чуван во гаража.
Пали вози без никаков проблем или вложување.
Го имам упатството за моторот во .pdf формат.

Направен голем сервис во јули:
-Вилушки: сменето масло, семеринзи и прашинари
-Машина: наштелувани вентили, сменето масло и исчистен центрифугален филтер (дел од машината е, не се менува)

Регистриран до 09.08.2023

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
078432397
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам