1 / 12
RENAULT SCENIC 2017 ENERGY ZEN
13.990 €
15.990 €
23.09.2022 13:34

Аеродром / Скопје

Марка:

Renault

Модел:

Scenic

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

100000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

81 kw / 110 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

🔲 SE PRODAVA 🔲
RENAULT SCENIC 1.5 DCI 110HP 2017GODINA
- Cena : 13990evra
- 106000km
- Energy zen nivo na oprema
- Uvezeno od Italija
- 81
- Start/Stop
- Adaptiven tempomat
- Ambient light
- Radar za pratenje na znaci
- Parking senzori
- Led predni i zadni svetla
- 20ki bandazi
- Bi xenon
- Kozen volan so komandi
- Navigacija / cd / aux / bluetooth
- Abs + esp + asc
- Senzor za dozd
- Senzor za svetla
- Svetla za magla
Plateni davacki do registracija
Tel : 071560925

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
071560925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам