1 / 6
Две ѕидни витрини и комода
1 €
Цената не е фиксна
02.08.2022 12:42

Радовиш / Радовиш

Се продаваат две ѕидни витрини и комода за во дневна соба.
Материјал: Иверка и стакло.
Димензии на комода:
Должина 2 метри
Ширина 38 см
Димензии на ѕидни витрини:
Должина: 74 см
Ширина: 50 см
Телефон за контакт: 071383-082

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам