1 / 7
модуларни контејнери
2.999 €
02.08.2022 12:04

Аеродром / Скопје

modularen kontejner idealna zamena za kamp 6x2.5=15m2
indo steelhouse.mk na facebook
075421491

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

steelhouse.mk
Потврден огласувач
075421491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам