1 / 2
Monitor AOC E936Swa 47 cm (18.5")
49 €
05.03.2023 19:55

Гази Баба / Скопје

Prodavam monitor AOC E936Swa 47 cm (18.5")

Specifikacii:
https://icecat.biz/en/p/aoc/e936swa/computer+monitors-e936swa-3852664.html

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Монитори

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
075480939
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам