10 Dekara
1 €
01.08.2022 20:50

Пробиштип

Квадратура:

10 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Prodavam nivi vo selo Petrsino 10 dekara cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Stefka
Потврден огласувач
078749757
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам