1 / 1
Delovi za ASUS i ACER (модели во огласот)
1 €
28.01.2023 09:55

Гази Баба / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

ASUS :
L502M
X53S
K53T
X201E
X55A
mini
...и други

ACER :
Aspire E1
Aspire 5810TZ
4810TZ
5742
V5-531
3-A315-33(N17C4)
5100 BL51
V5WE2
mini
...и други

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075213111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам