1 / 1
Delovi za HP laptopi (modeli vo oglasot)
1 €
28.01.2023 09:54

Гази Баба / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Pavilion zv6000
Pavilion zd7000
Pavilion DV6000
Pavilion DV5
15-G000SL
Compaq Presario CQ60
Compaq Presario F500
Compaq 6735s
Compaq 6720s
G55
G7000
Eee PC-1000H
Eee PC-1001HA
...и други

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075213111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам